تهویه مطبوع

تهویه مطبوع

در کنار عرضه محصول با کیفیت، به شما خدمات تخصصی با قیمت به شدت رقابتی ارائه می کنیم!

دسته بندی محصولات :

ترموستات اتاقی

این وسیله به منظور کنترل دمای اتاق بوسیله فرمان قطع و وصل فن، در سیستم سرمایش- گرمایش فن کویل، داکت اسپلیت، پکیج و گرمایش از کف کاربرد دارند.

کنترلر دما و رطوبت

کنترلر با توجه به دما و رطوبت نقاط مختلف، وظیفه کنترل سیستم های تهویه مطبوع و گرمایش را بر عهده دارد که از جمله آن دستور باز و بست دمپر یا شیر سه راهه موتوری را می توان نام برد.

شیر دو و سه راهه موتوری

این شیر ها بوسیله اکچوئیتر قرار داده شده روی آن و همچنین فرمانی که از سوی کنترلر سیستم ارسال می شود وظیفه قطع و وصل جریان آب و یا تغییر جهت آن را دارا می باشند.

اکچوئیتور شیر موتوری

روی شیر های سه راهه و دو راهه وصل شده و با توجه به فرمان ارسال شده از کنترلر، وضعیت دیسک را تغییر می دهد. این اکچوئیتور ها در انواع تدریجی و قطع و وصل وجود دارند.

موتور دمپر

در انواع تدریجی و قطع و وصل – با فنر برگشت و بدون فنر برگشت جهت قطع و وصل دریچه دمپر هواساز مورد استفاده قرار می گیرد. گاهاً جهت باز و بست شیر نیز می توان استفاده کرد.

فلوسوئیچ

سوئیچ قطع و وصل جریان بوده که وظیفه تشخیص جریان سیال درون لوله را داراست. با وصل بودن آن روی لوله و جریان حداقل درون آن این وسیله یک کنتاکت برقرار می کند.

پرشر سوئیچ

وظیفه قطع و وصل جریان الکتریکی بر مبنای فشار سیستم بر عهده این دستگاه است. نحوه عملکرد به صورت تنظیم فشار دستگاه روی یک بازه مینیمم و ماکزیمم می باشد.

شیر بالانسینگ

توزیع متناسب آب و سیال گرم و سرد در سیستم های تهویه مطبوع از طریق تنظیم مقدار جریان یا فشار که سبب افزایش بازدهی می شود، وظیفه این نوع شیر است.

پمپ سیرکولاتور

جهت گردش آب سرد و گرم به طور دائم مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از اصلی ترین رکن های هر سیستم گرمایش یا سرمایش مبتنی بر سیال واسط می باشد.

سنسور دما و رطوبت

سنسور ها وظیفه احساس وضعیت دما یا رطوبت و یا هر دو در محیط را داشته و سیگنال متناسب به ترموستات یا کنترلر ارسال می کنند.

فن کویل

در انواع سقفی و زمینی با بهترین کیفیت و نصب تخصصی با بهترین قیمت عرضه می گردد.

شیر فن کویل

این شیر ها به همراه اکچوئیتور مربوطه جهت باز و بست شیر متصل به فن کویل کاربرد دارند.

نمایندگی هانیول
هوشمند سازی ساختمان

مجموعه آی ناین یکی از تخصصی ترین عرضه کننده محصولات تهویه مطبوع، سرمایش و گرمایش و مجری تهیه و نصب آن در ایران می باشد. این مجموعه به کمک تیم تخصصی خود علاوه بر مشاوره فنی تخصصی در خصوص خرید این محصولات آمادگی قبول پروژه های بزرگ و کوچک اجرا در سراسر ایران را داراست. به منظور مشاهده پروژه های صورت گرفته توسط تیم آی ناین در خصوص تهویه مطبوع روی لینک زیر کلیک کنید.

رزومه آی ناین در خصوص پروژه های تهویه مطبوع