درباره ما

درباره آی ناین

استارتاپ آی ناین در سال ۱۳۹۳ باهدف یکپارچه‌سازی، ساماندهی و ارتقاء فروش و خدمات پس از فروش و با اولویت محصولات صنعتی و تخصصی شروع به‌کار کرددرگذر سال‌ها همواره اولویت خود را رضایت مشتریان پس از برقراری اولین ارتباط قرار داده‌ایم و با تلاش همه اعضای این مجموعه، معتقدیم به این مهم دست یافته‌ایم. آنچه در آی ناین همواره از اهمیت فراوان برخوردار بوده است، در درجه اول رفتار خوب با مشتری و مشاوره تخصصی در خصوص خرید، در درجه دوم ارائه قیمت واقعی محصول و در درجه سوم خدمات پس از فروش بی قید و شرط بوده است.

آیا همکار یا صاحب کالا هستید؟ در صورت تمایل به فروش محصولات خود در سایت آی ناین می توانید با ما تماس بگیرید یا فرم قرار گرفته در اینجا را پر کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

چرا ارتباط با مشتری و مشاوره تخصصی برای ما از درجه اول اهمیت برخوردار است؟ 

متأسفانه در بسیاری از مواقع مشتریان با افرادی وارد معامله می‌شوند که دارای تخصص فنی لازم جهت مشاوره خرید نیستند و یا از آن بدتر برای این موضوع اهمیتی قائل نبوده و با سوءاستفاده از اعتماد مشتری اقدام به فروش هر آنچه که هزینه بالاتری به مشتری تحمیل می‌کند، می‌نمایند. این موضوع در حوزه صنعتی بیشتر خود را نشان داده و هزینه‌های گزاف برای مشتری در بر خواهد داشت. هزینه‌های اضافی و غیر ضروری، محصول غیر کاربردی، جنس بی کیفیت و تقلبی و …

ما در آی ناین این مشکل را حل کرده‌ایماول اینکه در هر حوزه کارشناس مربوطه با دانش تخصصی لازم پاسخگوی شما خواهد بود و دوم اینکه همواره واحد فنی آی ناین روی محصولات فروخته شده یا خدمات ارائه شده نظارت داشته و در صورت لزوم وارد عمل می‌شود. اگر اشتباهی در محصول فروخته شده پیش آمده باشد پیش از ارسال، مشتری را مطلع کرده و در صورت انصراف مشتری تمام مبلغ پرداخت شده به وی بازگردانده می‌شود.

چرا قیمت واقعی محصول؟

هنگامی‌که مشتری برای اولین بار اقدام به خرید محصولی می‌کند، از قیمت آن مطلع نیست. همین امر بهترین موقعیت برای فردی سودجوست که محصول را با هر قیمتی به وی بفروشد. اما ما در آی ناین جدای از غیر اخلاقی بودن این قضیه اعتقاد دیگری داریم و آن این است که مشتری دیر یا زود این موضوع را متوجه خواهد شد! اگر این موضوع پیش از اقدام به خرید یا پس از آن اتفاق بیفتد در هر دو صورت نتیجه یکسان است: اعتماد مشتری از نام آی ناین سلب خواهد شد.

ما همواره بیشترین همکاری را با مشتریان وفادار بازگشتی خود داشته‌ایم و بر این باوریم که ایجاد اعتماد در مشتری و بازگشت وی علاوه بر گسترش همکاری طرفین باعث بزرگ‌تر شدن و شناخته شده تر شدن این مجموعه شده لذا در این خصوص قوانین بسیار سخت‌گیرانه‌ای در ارائه قیمت به مشتریان وضع نموده‌ایم.

خدمات پس از فروش چگونه است؟

 

خدمات پس از فروش آی نایناین بخش یکی از مهم‌ترین حوزه‌های فعالیت هر مجموعه در اعتماد سازی میان مشتریان است. آی ناین صراحتاً” اعلام می‌کند (روی محصولاتی که دارای گارانتی باشند)، در صورت خرابی محصول فروخته شده را پس گرفته و مبلغ پرداخت شده را به مشتری باز می‌گرداند (یا با محصول دیگر جایگزین می‌کند). اما این همه ماجرا نیست. علاوه بر خرابی محصول خریداری شده بسیار پیش می‌آید که مشتری از نحوه کارکرد محصول یا نصب آن مطلع نبوده و نیاز به کمک دارد. در صورتی که مشکل وی از طریق تلفن قابل حل باشد، مشاورین فنی آی ناین به شکل رایگان این موضوع را بررسی و در صورت امکان حل می‌کنند. اما علاوه بر حل مشکل تلفنی به تازگی امکان ثبت سفارش بازدید از محل پروژه یا منزل مسکونی در خصوص نصب و پشتیبانی را نیز فراهم کرده است. جهت ثبت سفارش خدمات نصب و پشتیبانی کلیک کنید.

اما اگر همچنان قانع نشدید با ما تماس بگیرید، مطمئن باشید پس از اولین ارتباط شما نیز به جمع مشتریان وفادار ما خواهید پیوست


اسفند 99

آخرین روز سال ۹۹ و قرن ۱۳۰۰!، مجموعه آی ناین در این روز تمامی خاطرات بد سالی که به دلیل مشکلات اقتصادی و کرونا آن‌چنان خوشایند نبود را پشت سر گذاشته و با اطمینان از بهبودی اوضاع، آماده ورود به سال جدید می‌شود.


مهر 99

یکی از خاطره‌انگیزترین روزهای آی ناین که تولد ۶ سالگی این مجموعه رو جشن گرفتیم! ۶ سال با شما بودیم و متشکریم که ما رو در روزهای سخت تنها نگذاشتید!!!


آذر 98

در این تاریخ از دفتر پاسداران به نلسون ماندلا نقل‌مکان کردیم. با بزرگ‌تر شدن دفتر مرکزی امکان فعالیت‌ها و خدمات‌رسانی هرچه بیشتر برای شما مشتریان عزیز مهیا شد!


اسفند 95

جشن پایان سال مجموعه آی ناین در دفتر پاسداران، خیلی خوش گذشت این عکس واسه زمانی هست که از ویروس کرونا و … خبری نبود.


مهر 93

در این ماه مجموعه آی ناین در دفتر پاسداران تاسیس شد. اگرچه تجربه افراد کلیدی این مجموعه سال ها قبل در بازار به شکل فروش محصولات و خدمات به شکل فیزیکی رقم خورده بود، اما در نهایت مجموعه تصمیم به ورود به حوزه فروش اینترنتی و مجازی محصولات خود گرفت. مسیر راه آی ناین در این روز ها ترسیم و پایه گذاشته شد!