درباره ما

درباره آی ناین

استارتاپ آی ناین در سال 1393 با هدف یکپارچه سازی ، ساماندهی و ارتقاء فروش و خدمات پس از فروش و با اولویت محصولات صنعتی و تخصصی شروع به کار کرد. در گذر سال ها همواره اولویت خود را رضایت مشتریان پس از برقرای اولین ارتباط قرار داده ایم و با تلاش همه اعضای این مجموعه، معتقدیم به این مهم دست یافته ایم. آنچه در آی ناین همواره از اهمیت فراوان برخوردار بوده است ، در درجه اول رفتار خوب با مشتری و مشاوره تخصصی در خصوص خرید، در درجه دوم ارائه قیمت واقعی محصول و در درجه سوم خدمات پس از فروش بی قید و شرط بوده است.

چرا ارتباط با مشتری و مشاوره تخصصی برای ما از درجه اول اهیمت برخوردار است ؟ 

متاسفانه در بسیاری از مواقع مشتریان با افرادی وارد معامله می شوند که دارای تخصص فنی لازم جهت مشاوره خرید نیستند و یا از آن بدتر برای این موضوع اهمیتی قائل نبوده و با سوء استفاده از اعتماد مشتری اقدام به فروش هر آنچه که هزینه بالاتری به مشتری تحمیل می کند، می نمایند. این موضوع در حوزه صنعتی بیشتر خود را نشان داده و هزینه های گزاف برای مشتری در بر خواهد داشت. هزینه های اضافی و غیر ضروری ، محصول غیر کاربردی ، جنس بی کیفیت و تقلبی و …

ما در آی ناین این مشکل را حل کرده ایم! اول اینکه در هر حوزه کارشناس مربوطه با دانش تخصصی لازم پاسخگوی شما خواهد بود و دوم اینکه همواره واحد فنی آی ناین روی محصولات فروخته شده یا خدمات ارائه شده نظارت داشته و در صورت لزوم وارد عمل میشود. اگر اشتباهی در محصول فروخته شده پیش آمده باشد پیش از ارسال، مشتری را مطلع کرده و در صورت انصراف مشتری تمام مبلغ پرداخت شده به وی باز گردانده می شود.

چرا قیمت واقعی محصول ؟

هنگامی که مشتری برای اولین بار اقدام به خرید محصولی می کند، از قیمت آن مطلع نیست. همین امر بهترین موقعیت برای فردی سودجوست که محصول را با هر قیمتی به وی بفروشد. اما ما در آی ناین جدای از غیر اخلاقی بودن این قضیه اعتقاد دیگری داریم و آن این است که مشتری دیر یا زود این موضوع را متوجه خواهد شد ! اگر این موضوع پیش از اقدام به خرید یا پس از آن اتفاق بیفتد در هر دو صورت نتیجه یکسان است: اعتماد مشتری از نام آی ناین سلب خواهد شد.

ما همواره بیشترین همکاری را با مشتریان وفادار بازگشتی خود داشته ایم و بر این باوریم که ایجاد اعتماد در مشتری و بازگشت وی علاوه بر گسترش همکاری طرفین باعث بزرگ تر شدن و شناخته شده تر شدن این مجموعه شده لذا در این خصوص قوانین بسیار سخت گیرانه ای در ارائه قیمت به مشتریان وضع نموده ایم.

خدمات پس از فروش چگونه است ؟

این بخش یکی از مهم ترین حوزه های فعالیت هر مجموعه در اعتماد سازی میان مشتریان است. آی ناین صراحتا” اعلام می کند ( روی محصولاتی که دارای گارانتی باشند )، در صورت خرابی محصول فروخته شده را پس گرفته و مبلغ پرداخت شده را به مشتری باز می گرداند ( یا با محصول دیگر جایگزین می کند ). اما این همه ماجرا نیست. علاوه بر خرابی محصول خریداری شده بسیار پیش می آید که مشتری از نحوه کارکرد محصول یا نصب آن مطلع نبوده و نیاز به کمک دارد. در صورتی که مشکل وی از طریق تلفن قابل حل باشد، مشاورین فنی آی ناین به شکل رایگان این موضوع را بررسی و در صورت امکان حل می کنند. اما علاوه بر حل مشکل تلفنی به تازگی امکان ثبت سفارش بازدید از محل پروژه یا منزل مسکونی در خصوص نصب و پشتیبانی را نیز فراهم کرده است. جهت ثبت سفارش خدمات نصب و پشتیبانی کلیک کنید.

اما اگر همچنان قانع نشدید با ما تماس بگیرید، مطمئن باشید پس از اولین ارتباط شما نیز به جمع مشتریان وفادار ما خواهید پیوست 🙂


اسفند 99

آخرین روز سال 99 و قرن 1300!، مجموعه آی ناین در این روز تمامی خاطرات بد سالی که به دلیل مشکلات اقتصادی و کرونا آنچنان خوشایند نبود را پشت سر گذاشته و با اطمینان از بهبودی اوضاع، آماده ورود به سال جدید می شود.


مهر 99

یکی از خاطره انگیز ترین روز های آی ناین که تولد 6 سالگی این مجموعه رو جشن گرفتیم! 6 سال با شما بودیم و متشکریم که ما رو در روز های سخت تنها نگذاشتین !!!


آذر 98

در این تاریخ از دفتر پاسداران به نلسون ماندلا نقل مکان کردیم. با بزرگتر شدن دفتر مرکزی امکان فعالیت ها و خدمات رسانی هرچه بیشتر برای شما مشتریان عزیز مهیا شد!


اسفند 95

جشن پایان سال مجموعه آی ناین در دفتر پاسداران، خیلی خوش گذشت این عکس واسه زمانی هست که از ویروس کرونا و … خبری نبود.


مهر 93

در این ماه مجموعه آی ناین در دفتر پاسداران تاسیس شد. اگرچه تجربه افراد کلیدی این مجموعه سال ها قبل در بازار به شکل فروش محصولات و خدمات به شکل فیزیکی رقم خورده بود، اما در نهایت مجموعه تصمیم به ورود به حوزه فروش اینترنتی و مجازی محصولات خود گرفت. مسیر راه آی ناین در این روز ها ترسیم و پایه گذاشته شد!