درباره ما

درباره آی ناین

شرکت آی ناین با تعدای از معتبرترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان شیرآلات ،اتصالات و تجهیزات کنترل و اندازه گیری سیالات ، قرارداد همکاری را منعقد نموده است که بر اساس آن ، خدمات فروش و پس از فروش محصولات را به متقاضیان این محصولات ارائه می نماید.به نحوی که صنایع مصرف کننده کالاها،بدون واسطه به منبع اصلی تأمین کالا دسترسی داشته باشند و کالاهای مورد نیازشان را مطابق با لیست قیمت کارخانه ،بدون هیچگونه افزایش قیمتی ، تهیه نمایند.
همچنین مشتریانی که در لیست محصولات مورد نیازشان ، مجموعه ی متنوعی از کالاها می باشد به طوری که تأمین آن برای یک کارخانه سازنده ، مقدور نباشد ، میتوانند در جایی که محصولات چند کارخانه گردآوری شده است ، تمام مایحتاج خود را یکجا از یک مجموعه ، تأمین نمایند.


کمپانی خنبره GENEBRE اسپانیا:

این کمپانی خوش نام اروپایی که محصولات خود را به ده ها کشور جهان صادر می کند ، ضمن تولید کالاهای با کیفیت ، محصولات خود را با قیمتی مناسبتر از سایر کالاهای اروپایی عرضه می کند . کمپانی GENEBRE یکی از معدود کمپانی هایی است که در حوزه های مختلف صنعتی مانند صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی،صنایع غذایی و دارویی،آب و بخار و ساختمان ، به تولید و عرضه کالا می پردازد.


کمپانی فارگ FARG ایتالیا :

کمپانی فارگ FARGمعتبرترین شرکت سازنده فشار شکن های آب می باشد که به طور تخصصی بیش از 50 سال است انواع شیرهای فشارشکن آب در تیپ های مختلف را تولید کرده و به ده ها کشور در سراسر جهان صادر می نماید . فشار شکن های فارگ به دلیل آنکه فاقد مواد سربی است ، برای قرار گرفت در مسیر آب آشامیدنی ، کاملا مناسب و بهداشتی است.همچنین کیفیت متریال ، نحوه ی تولید و عملکرد دقیق آن ، این محصولات را به پر فروش ترین شیر فشار شکن در جهان تبدیل کرده است.


کمپانی ننوتک NENUTEC سوئیس:

ننوتک یک کمپانی بزرگ سوئیسی است که به طور گسترده ای در قاره های مختلف ، مراکز توزیع کالا و ارائه خدمات پس از فروش تأسیس نموده است.شعبه ی ننوتک در کشور سنگاپور ،مرکزیت توزیع کالا در آسیا را بر عهده دارد. این کمپانی یکی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات کنترلی تأسیسات تهویه مطبوع می باشد. به طوری که برخی از ویژگی های محصولات این کمپانی از کالاهای سایر کمپانی های مطرح در این حوزه،برتر می باشد.


کمپانی دانفوسDANFOSS  دانمارک :

شرکت دانمارکی دانفوس ، چند دهه است که در صنعت برودت و محصولات برودتی در ایران رواج دارد و برندی است که کیفیت محصولاتش مثال زدنی است . تا پیش از این تجهیزات کنترلی تأسیسات تهویه مطبوع دانفوس وارد ایران نشده بود . اما از این پس در ایران نیز عرضه می گردد و آن دسته از متقاضیان گرامی که مایلند بالاترین حد از کیفیت را تجربه کنند ، بی تردید دانفوس می تواند به خوبی پاسخگوی این تقاضا باشد.


کمپانی نهراب گستر اشتهارد:

این شرکت از تولید کنندگان برتر شیرآلات و اتصالات صنعتی در ایران می باشد. شیرآلات و اتصالات نهراب ، در حوزه صنایع آب مانند صنعت سد سازی،آبیاری و آبرسانی ،تولید و عرضه می گردد . محصولات نهراب در وندور لیست تمامی مراکز و سازمانهای مربوط به صنایع آب می باشد.قابل ذکر است که محصولات نهراب علاوه بر ایران به چندین کشور جهان نیز صادر می گردد.


کمپانی پارس رگولاتور :
گروه صنعتی پارس رگولاتور که در صنعت رگولاتور سازی سابقه ای طولانی و درخشان دارد ، در زمینه ی تولید شیرآلات و اتصالات فشارقوی و شیرآلات و اتصالات ابزار دقیق نیز از توانمندی بسیار بالایی برخوردار است . شیرآلات و اتصالات پارس رگولاتور در وندورلیست شرکت ها و سازمانهای صنایع نفت،گاز و پتروشیمی و نیروگاهی می باشد .


 کمپانی عیوض تکنیک:

بسیاری از تجهیزات کنترل سیالات و خطوط بخار ، در ایران فقط یک سازنده دارد و این تولیدکننده توانمند، کمپانی عیوض تکنیک می باشد . شیرآلات کنترلی مانند شیر کنترلی پنوماتیک،کنترل کننده خودکار فشار و شیر کنترل کننده دما ، کنترل کننده های سطح مایعات و تله های بخار ، محصولات عیوض تکنیک را شامل می شود . کیفیت و کارایی محصولات عیوض تکنیک ، توسط تمامی سازمانها و شرکت های صنایع نفت،گاز،پتروشیمی،نیروگاهی و … مورد تأیید قرار گرفته است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

نام و ایمیل خود را وارد کنید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.