روش های حمل و نقل

روش های حمل و نقل

روش های حمل و نقل مخصوص سفارش های ثبت شده اینترنتی :

حمل و نقل در تهران :

  1. حمل رایگان : با توجه به اصل مشتری مداری شرکت آی ناین تصمیم گرفته است تمامی سفارشات بالای 500 هزار تومان را به شکل رایگان برای مشتریان خود ارسال نماید. مدت زمان دریافت محصول درب منزل از 4 ساعت تا 48 ساعت کاری متغیر می باشد. ( بسته به سایز محصول و محل سکونت )
  2. هزینه حمل بر عهده مشتری : یکی از آپشن های تعبیه شده هنگام خرید اینترنتی ، حمل بر عهده مشتری است. این مورد هم اکنون تنها در مورد شهر تهران صادق است و به دلیل مشکلات بوجود آمده در ارسال فعلا” برای سایر شهر ها و شهرستان های کشور امکان پذیر نمی باشد.
    • در صورت تمایل به تحویل کالا درب شرکت یا فروشگاه های وابسته می توانید این گزینه را انتخاب نمایید اما حتما” پیش از حضور در محل هماهنگی جهت خروج جنس از انبار باید صورت گیرد.
  3. حمل فوری : این مورد در تهران به معنی ارسال سریع کالا است. این نوع حمل تضمین دریافت کالا در حداکثر 24 ساعت کاری را دارا می باشد، هرچند غالبا” سفارش هایی که پیش از ساعت 15 آن روز ( به استثناء پنجشنبه ها و روز های تعطیل ) ثبت شوند در همان روز تحویل داده خواهد شد.
  4. حمل به همراه خدمات نصب : این مورد فقط برای تهران فعال بوده و بین 24 تا 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش صورت می پذیرد. محصول توسط نصاب به محل مورد نظر آورده شده و در آن جا نصب می گردد. از مزیت های نصب توسط مامور شرکت، تضمین اصالت و سالم بودن کالا به همراه گارانتی نصب می باشد.

حمل و نقل برای سایر شهر ها :

  1. حمل رایگان : با توجه به اصل مشتری مداری شرکت آی ناین تصمیم گرفته است تمامی سفارشات بالای 500 هزار تومان را به شکل رایگان برای مشتریان خود ارسال نماید. مدت زمان دریافت محصول درب منزل بین 2 تا 4 روز کاری متغیر است.
  2. پست / باربری : بسته به نوع محصول سفارش داده شده ممکن است بین 2 تا 4 روز جهت تحویل محصول درب منزل زمان اختصاص یابد.

روش های حمل و نقل مخصوص سفارش های ثبت شده تلفنی :

در سفارشات ثبت شده تلفنی غالبا” نحوه ارسال مرسوله با مشتری هماهنگ شده و بسته به نوع محصول یا شهر دریافت کننده ، ممکن است روش هایی از قبیل پیک ، پست ، باربری ، تحویل از فروشگاه یا دفتر شرکت ، تحویل از نمایندگی و … با هماهنگی مشتری انتخاب گردد.