روش های حمل و نقل

راهنمای حمل و نقل

روش های حمل و نقل مخصوص سفارش های ثبت شده اینترنتی :

حمل و نقل در تهران :

  1. حمل رایگان : با توجه به اصل مشتری مداری، آی ناین تمامی سفارشات بالای یک میلیون تومان را به شکل رایگان برای مشتریان خود ارسال می کند ( ویژه ثبت سفارش اینترنتی ). مدت زمان دریافت محصول درب منزل از حداقل 24 ساعت تا 72 ساعت کاری متغیر است. ( بسته به نوع محصول، سایز آن و محل سکونت )
  2. هزینه حمل بر عهده مشتری : یکی از آپشن های تعبیه شده هنگام خرید اینترنتی ، حمل بر عهده مشتری است. این مورد هم اکنون تنها برای شهر تهران صادق است. در نظر داشته باشید سفارشات با این روش توسط پیک فرستاده شده و تماما به فاصله مشتری از دفتر مرکزی آی ناین بستگی دارد. ارسال کالا در این روش غالبا” در همان روز صورت می گیرد.
    • در صورت تمایل به تحویل کالا درب دفتر مرکزی یا فروشگاه های وابسته می توانید این گزینه را انتخاب نمایید اما حتما” پیش از حضور در محل هماهنگی جهت خروج جنس از انبار باید صورت گیرد.

حمل و نقل برای سایر شهر ها :

  1. حمل رایگان : با توجه به اصل مشتری مداری، تمامی سفارشات بالای یک میلیون تومان به شکل رایگان توسط پست برای مشتریان ارسال می شود ( ویژه ثبت سفارش اینترنتی ). مدت زمان دریافت محصول درب منزل حداقل 2 تا 5 روز کاری متغیر است. این بند شامل محصولات سنگین بالای 10 کیلوگرم و یا ابعاد بیش از 1 متر نمی شود.
  2. پست / باربری : بسته به نوع محصول سفارش داده شده، ممکن است حداقل 2 تا 4 روز جهت تحویل محصول درب منزل زمان اختصاص یابد.

روش های حمل و نقل مخصوص سفارش های ثبت شده تلفنی :

در سفارشات ثبت شده تلفنی غالبا” نحوه ارسال مرسوله با مشتری هماهنگ شده و بسته به نوع محصول یا شهر دریافت کننده ، ممکن است روش هایی از قبیل پیک ، پست ، باربری ، تحویل از فروشگاه یا دفتر آی ناین ، تحویل از نمایندگی و … با هماهنگی مشتری انتخاب گردد.