خدمات نصب و پشتیبانی

پشتیبانی و خدمات نصب خود را نیز به ما بسپارید

مدت هاست حجم وسیعی از شما مشتریان عزیز به سبب اعتمادی که طی سالیان سال کسب شده است مکررا” درخواست می کنید خدمات نصب و پشتیبانی محصولات را نیز ما بر عهده بگیریم. اگرچه همواره به منظور کمک به متقاضیان با تعدادی از نصابان حرفه ای و قابل اعتماد همکاری داشته ایم، اما هیچگاه بخش مجزا به منظور دریافت سفارشات نداشته ایم – البته دیگر اینگونه نیست! از این پس آی ناین خدمات نصب و پشتیبانی را در دسته بندی های زیر بر عهده می گیرد … حتی اگر محصول خود را از ما خریداری نکرده باشید!

ترموستات اتاقی
راهنمای خریدنصبعیب یابی و تعمیر

پمپ و کلید اتومات
راهنمای خریدنصبعیب یابی و تعمیر

موتورخانه
راهنمای خریدطراحیعیب یابی و تعمیرنصب

دریچه هوا
راهنمای خریدبازدید از پروژهطراحی و ساخت

فن کویل
راهنمای خریدنصبعیب یابی و تعمیر

چیلر و دستگاه هواساز
مشاوره خریدبازدید پروژهنصب و تعمیر

لوله کشی
طراحی نقشه لوله کشیعیب یابی

هوشمند سازی ساختمان
فروش اجزاءمشاوره و ارائه راهکار

در خصوص خدمات نصب و پشتیبانی موضوعی که لازم به ذکر است این است که برای شما به صرفه تر خواهد بود که پس از تهیه محصول خدمات مربوطه را به آن بیافزایید. در صورت اضافه شدن خدمات روی هر محصول ، بدون توجه به مبلغ کل سبد خرید، ارسال رایگان خواهد بود؛ لذا شما دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی نخواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت سفارش خدمات از آی ناین :

  • ارسال رایگان محصول به همراه نصاب یا تکنسین فنی
  • گارانتی نصب محصول
  • ضمانت عملکرد محصول و در صورت نیاز مشاوره تلفنی پس از خرید جهت تغییر آیتم های خریداری شده
  • تعیین زمان تحویل و نصب توسط تکنسین پس از ثبت سفارش
  • قیمت مناسب نصب ( لطفا” اگر از سایر فروشگاه ها قیمت پایین تر دارید از آنها بپرسید که آیا همین قیمتی که به شما اعلام کرده اند ، را به همراه هزینه ایاب و ذهاب، بدون خرید حتی یک قلم جنس نیز به شما ارائه می کنند یا خیر ؟ )
  • امکان ثبت سفارش خدمات بدون نیاز به تهیه محصول از آی ناین ( همانطور که از بند فوق مشخص می باشد هزینه نصب تنها به این خدمات اختصاص داده شده است لذا ارسال رایگان محصول خریداری شده یک امتیاز اختصاص داده شده  )